NASZE ZASADY:

1. Działamy 7 dni w tygodniu od 10.00-19.00
2. Interesują nas aut wyprodukowane w latach 2000-2017 r.
3. Dojazd do klienta oraz wycena auta – bezpłatnie
4. Nasza główna siedziba to Wrocław, posiadamy oddziały w całym kraju. Nasi przedstawiciele dojadą po samochody w każde miejsce w Polsce.
5. Za każdy samochód płacimy od ręki w formie dogodnej dla klienta

Skup samochodów i aut Wrocław - autorzeczoznawcy.com
Skup samochodów Wrocław

Działalność firmy Autorzeczoznawcy.com Skup aut Wrocław polega skupowaniu pojazdów niedawno wyprodukowanych oraz tych zużytych. Propozycję kierujemy do kontrahentów prywatnych, którzy starają się zbyć swoje auto, a w dodatku do jednostek biznesowych, które chcą ekspresowo i z zyskiem pozbyć się firmowej floty samochodowej. Interesy w naszym skupie pojazdów przeprowadzane są bezzwłocznie i sprawnie. Dla nas najważniejsze jest funkcjonalne działanie, bowiem świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że interesant, który pragnie ekspresowo zbyć samochód, równie szybko pragnie dostać ustaloną gotówkę. Gotówka za każdym razem oferowana jest podczas sprzedaży auta. Nie każemy czekać naszym użytkownikom!

 

Skup aut w naszej firmie realizowany jest na niesamowicie prostych i klarownych zasadach. Jeżeli chcesz zbyć swoje auto, możesz zrobić użytek z jednej z podanych możliwości.

  • Po pierwsze będziesz mógł wypełnić formularz wyceny zawarty na naszej witrynie internetowej.
  • Poza tym będziesz mógł skontaktować się z naszym skupem i umówić termin spotkania – dojedziemy do Ciebie, bez znaczenia na lokalizację i wycenimy Twoje auto od razu.
  • Ostatnią ewentualnością jest umówienie się z nami w którymś z naszych oddziałów skupu. Celem skrócenia czasu wyceny auta, jak również sprawdzenia czy nasza wycena będzie Wam pasować, zapraszamy do wysłania pytań poprzez formularz wyceny. Jest on bezpłatny, wobec tego nic Państwo nie tracicie. Jesteście w stanie za to sporo zyskać!

 

Nasz skup samochodów to punkt, w jakim przyjmowane są samochody nowe oraz wyeksploatowane. Stan techniczny kupowanych aut nie musi być świetny, dlatego że zajmujemy się także skupowaniem pojazdów z wadami, wcześniej naprawianych oraz aut po stłuczkach. Jeżeli nie masz pewności czy Twoje auto zakwalifikuje się do zbycia u nas – uzupełnij formularz wyceny. Udzielimy odpowiedzi na Twoje zapytanie w ciągu 60 minut. Zakupimy różnorodne auta, każdej marki, pomijając wady lub też stopień wyeksploatowania. Nasza propozycja to oferta dla różnorodnych osób, które chciałyby korzystnie sprzedać swój pojazd lub też pragną pozbyć się swojego zużytego już samochodu.

 

Jeśli potrzebujesz ekspresowej gotówki i będziesz chciał odsprzedać swój samochód bez głupich dokumentów czy wcześniejszych przygotowań do sprzedaży, to wystarczy zdecydować się na nasz skup. Tutaj nie musisz oczekiwać na kupującego ani na gotówkę za odsprzedaż swojego auta. Do sprzedaży podchodzimy w sposób niezwykle profesjonalny. W wyniku tego, proponujemy niezwykle szybką , ale uczciwą wycenę. Jeśli pasuje ona kontrahentowi, w takim wypadku ustalamy termin na odbiór pojazdu – co może nastąpić nawet tego samego dnia. Ekspresowa i nie stwarzająca problemów transakcja polega na szybkiej gotówce, która oferowana jest kontrahentowi w przypadku odbioru auta. Nie zajmujemy Klientom zbędnego czasu i zawsze czynimy wszystko, aby umawiać na spotkanie związane z zakupem pojazdu samochodowego tak szybko jak to tylko realne i w terminie, który jest dogodny dla naszego Klienta.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która opiera się w głównej mierze na niespotykanych gdzie indziej wycenach, sprawnej organizacji transakcji kupno-sprzedaż oraz bezzwłocznej wypłacie pieniędzy. Tutaj szybko, bez stresu i wcześniejszych przygotowań sprzedaż swoje auto. Zapraszamy do kontaktu.